İndirme: Sevgili dostlar yeni adresimiz https://720pizle.net/ olmuştur. Adres çubuğuna ".net" yazdığınızdan emin olun.

Zack Snyder's Justice League (2021)

Zack Snyder‘ın Adalet Birliği

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

396 YORUM
Bu yorum yönetici tarafından 1 sırada sabitlendi. Jexy 3 ay önce
Amerikadan sadece 1 gün sonra Dublaj ilk ve tek olarak sizlerle. Farkımız tarzımız canlarım iyi seyirler hepinize 🙂
16 yanıtı görüntüle
@Etrigan 3 gün önce
Evet BvS filminden belliydi umarim Injustice evreni gelir. Jokerin korku gazini kriptonitle karistirarak louis i oldurtmesi, Supermanin dunyayi kurtarmaktnsa ona hukmetmeyi tercih etmesi. Umarim devam filmi olur ve goruruz emeginize saglik cok iyiydi... [Devamını gör..]
Evet BvS filminden belliydi umarim Injustice evreni gelir. Jokerin korku gazini kriptonitle karistirarak louis i oldurtmesi, Supermanin dunyayi kurtarmaktnsa ona hukmetmeyi tercih etmesi. Umarim devam filmi olur ve goruruz emeginize saglik cok iyiydi 🙏
@Arda Kazaz 4 gün önce
Bir şey sorucağım 2017 Justice League izlemeden onun yerine bunu izlesem bir şey kaybeder miyim?
1 yanıtı görüntüle
@firtina 3 hafta önce
bunun sonu daha iyi daha mantıklı ama uzunluğu sıkıyor 4 saat te az degıl
@ali reis 4 hafta önce
Harika film. Tereddüt etmeden izleyin..
@frostbite 1 ay önce
İlk filminden kat ve kat daha iyi tabii ki, ama ilk filminin ne kadar kötü olduğu düşünüldüğünde bu tek başına bir başarı değil maalesef. Filmi Marvel'ın formülüyle yapmışlar, sanırım o tuttu diye. Çocuk filmi gibi olmuş o yüzden. Mesela Marvel'd... [Devamını gör..]
İlk filminden kat ve kat daha iyi tabii ki, ama ilk filminin ne kadar kötü olduğu düşünüldüğünde bu tek başına bir başarı değil maalesef.

Filmi Marvel’ın formülüyle yapmışlar, sanırım o tuttu diye. Çocuk filmi gibi olmuş o yüzden. Mesela Marvel’da karakterler tek başlarına çok zayıflar, sadece 10-15 tanesini birleştirip zorlayarak Avengers dersen anca falan film yapabiliyorsun.

Ama DC’de her bir karakter tek başlarına da var olabiliyor, kendi hayatları ve hikayeleri var. Mesela Marvelda, Kaptan Amerika veya Iron-Man sadece avengers var diye varlar, başka bir ağırlıkları yok Marvel evreninde. Ama Batman JL olmadan da DC evrenin olabilen bir karakter, Flash da öyle, Wonder Woman da, Aquaman de, hepsi öyle.

Mesela içinde hiçbir süper kahraman olmadan sadece Lois Lane ile ilgili bile üçleme yapabilirsin. Sadece Barry Allen’ın babasıyla ilgili bile üçleme yapabilirsin. Sadece Gotham’ın tarihi ile ilgili bile yapsan bu filmler hep izlenir, ve içinde hiç Gotham kelimesi geçmese bile insanlara DC kalitesini hissettirir bu filmler.

Fakat bu film söylediğim gibi, Marvel formülüyle yapıldığı için, karakterler çok küçültülmüş, sanki JL olmadan bu altılı yokmuş gibi(yani aynı Marvel gibi), dolayısıyla DC’yi DC yapan en önemli şeylerin hiçbirinden eser yoktu filmde.

Bu arada sondan bir önceki sahnede gördüğümüz Joker hayatımda gördüğüm en leş Joker muhtemelen. Benim Kedime ruj sürsek o daha iyi oynayabilirdi Jokeri yani, o kadar söyleyeyim. Devam filminde umarım o kadar lep leş bir Joker vermezler bize. 30 yıldır bu kokuşmuş dünyada yaşıyorum, tanrılardan şuana kadar bir kez elimi açıp bir şey dilenmedim. Şuan bunu diliyorum yani, İsa mısın Allah mısın Ganesh misin Zeus musun, her neysen, bi el at kanki de, istediğimiz olsun, he be?
1 yanıtı görüntüle
@Sksksksk 1 ay önce
İlk filme gore muhteşemdi, hele ki gorsel efektler bakımından izlediğim en iyi filmlerden biri olmuştu, ha hala senaryoda sıkıntılar var mı evet hala var ama biraz daha geliştirilmiş zack snyder ilr
@Kazım Karakovan 1 ay önce
Keşke zack syder adalet birliğini zamanında kendi çekmiş olsaydı. Bunca zaman bunları kaçırdığımıza inanamıyorum. Karakterlerin bir anda tanınması çok kötü bir şey keşke zamana yayarak çekilseydi.
1 yanıtı görüntüle
@J. 1 ay önce
Sanki önceden izlediğim bir filmi tekrar açıp atlaya atlaya izliyomuşum gibi hissetirdi
@spider touch 1 ay önce
İlk filmin berbatlığını bu sefer açıklamak ve filmde anlatılanları bize hissettirmek için yapılmış ve bu sefer olmuş :)). İlk bölümünde o Steppenwolf'un o icraatsız malca konuşması, Diana'nın kendisini bir şey sanması, Aquaman'in gereksiz tavırlar... [Devamını gör..]
İlk filmin berbatlığını bu sefer açıklamak ve filmde anlatılanları bize hissettirmek için yapılmış ve bu sefer olmuş :)).

İlk bölümünde o Steppenwolf’un o icraatsız malca konuşması, Diana’nın kendisini bir şey sanması, Aquaman’in gereksiz tavırları salak saçma şeyler vardı. Bu sefer tek saçma bulduğum şey sürekli Diana savaşacakken heyheyy diye müzik çalması. Mükemmel olmuş. 2. Saatinden sonra sarmaya başlıyor.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  8.6/10
 
  242
  ABD