Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Alien: Covenant (2017)

Yaratık: Covenant

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (Alien: Covenant)
Film Adı Yıl IMDB
Alien
Alien
1979 8.4
Aliens
Alien
1986 8.4
Alien³
Alien
1992 6.5
Alien: Resurrection
Alien
1997 6.2
AVP: Alien vs. Predator
Alien
2004 5.6
AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
Alien
2007 4.7
Prometheus
Alien
2012 7.0
Alien: Covenant
Alien
2017 6.4
142 YORUM
@ateşdağli 3 ay önce
240 milyon dolar hasılat yapan filme "bomboş" diyenler kadar "bomboş" bir şey yok. Covenant, David ve kış uykusundaki Daniels, gemide binlerce donmuş kolonici ve embriyo ile Origae-6’ya doğru ilerlerken, hikaye tamamlanmadığı için serinin devamının ... [Devamını gör..]
240 milyon dolar hasılat yapan filme “bomboş” diyenler kadar “bomboş” bir şey yok. Covenant, David ve kış uykusundaki Daniels, gemide binlerce donmuş kolonici ve embriyo ile Origae-6’ya doğru ilerlerken, hikaye tamamlanmadığı için serinin devamının geleceğini Ridley Scoot açıkladı. Benim tahminim son döngü 5 yılda 1 olduğu için 2022…
@Han solo 3 ay önce
İzlemeye gerek yok bomboş film
@ateşdağli 3 ay önce
2022 de 9 gelir bence
@tanzel 4 ay önce
bu filmi anlamayanlar yada beğenmeyenler cem yılmazın filmlerini izlesin. tam onlara göre.
@Fatih 5 ay önce
Sardı güzeldi yorumlara aldanmayın herkesin zevki farklıdır
@Reyhan93 6 ay önce
gerilim filmi için güzeldi. Çok fazla klişe vardı ama. İzlediğim diğer gerilim filmlerinden pek farkı yok.
@madman 7 ay önce
Arkadaşlar... [Spoileri gör..]
Arkadaşlar kafanız mı güzel de bu filme müthiş diyorsunuz? Kesinlikle TV filmi olmuş. Binlerce film izledim, yok artık deyip filmden koptuğum ender filmlerden oldu. 6 Başlı Köpekbalığında en azından gülüyorduk. Çekim, efekt kalitesi, oyunculuk konularına hiç girmeden sadece mantık hatalarından bazıları;

*İlk defa bir gezegene iniyorsun, koruyucu ekipman veya benzeri bir şey yok.
*Mürettebatın hepsi mal; bitkileri kokluyorlar, hiç bilmedikleri bir gezegende dışarıda saldırgan uzaylılar cirit atarken kamp havasında tek tek takılıyorlar, biri diyor karım için, diğeri kaptanım için, ne bir kural prosedür hiçbir şey yok. O kadar kaptan saçmalama dediler, sonra aa karısı ölmüş deyip hadi fırtınaya girelim dediler.
*İlk iniş gemisine hasta adam sağa sola kusa kusa bindi. Bir ara dediler karantina yapacağız demi, dedim yani, sonra orada kaldı. Kim hasta görse sarılıyor. La kimse de demiyor ki bana da bulaşır. War of the Worlds izletmek lazım.
*Kadın bir bunları içeri kilitliyor, sonra silahla geliyor, kana basıp düşüyor, diğer kadın da kana basıp düşüyor, sağa sola sıkıp gemiyi patlatıyor filan. Yuh.
*Hyperjump yapıp koloni kuruyorsun, silahlar m4 ve pompalı, çantalara gopro bağlı. Sırf gemi mi yaptınız be, hiç mi şöyle düzgün bir silah veya ekipmanınız yok. Tamam predator gibi omuzdan çıkarma da, bir elektrik at lazer at, patlayıcılı mühimmat kullan. Uzay kostümleri hariç, yüzeyde bizle aynı donanıma sahipler. Çoklu Hyperjump yapıyon be, uyku kapsüllerin var.
*Annecik diyor ki gemide yabancı organizma var, taşıyıcı adam binerken de vardı, içinden çıkınca mı yabancı oldu. David de yabancı, bu robotların ip kodu tarzı bir şeyleri yok mu, sözde mother.
*En son yine hasta adamı ana gemiye aldılar, bir de her şey kolonistler için diye bağrınıyorlar. Çok düşünüyorsanız kendi kafanıza sıkarsınız, burada virüs var yalap şap dolaştık hadi geri dönelim o zaman demezsiniz.
*Mürettebat yerine İETT şoförü koy, koloni kurtulmuştu, durak hariç indirmiyor. Bunlar sanki küçük abdestlerini yapmak için tuvalet ararcasına a gezegen hadi inelim diyorlar. 7 yıl ise 7 yıl, kapsüle girmek istemiyorsan kendin bilirsin. Filmin sonunda aldınız kapsülü…
*Kurşunlardan kaçan alien ı uçan gemideki vincin kolu ile yakalıyon. Vay be ablacım, gel direk inşaatta çalış hayatın kurtulur bu yetenekle.

Daha da fazla düşünmek istemiyorum. Binlerce film arasından zaman kaybı olan sayılı filmler listesine altın harflerle kazınmıştır.
@yunus 7 ay önce
aga bişey diyimmi bence diyer film 2022 de çıkabilir
@Krino6 7 ay önce
filmdeki 2... [Spoileri gör..]
filmdeki 2 güzel kızda hemen ölüyo biri yarısında ölüyo gerçi ama hızlı ölüyolar bu ne ya
@aga 8 ay önce
aga ben şimdi anlamadım prometheus filminde bunlar allahtı şimdi klasik alien oldular aga noluyooo
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Bilim Kurgu
  6.4/10
 
  122 DK
  ABD