Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

The Women and the Murderer (2021)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

1 YORUM
@Respect_is_important 1 ay önce
Muhtemelen... [Spoileri gör..]
Muhtemelen bir çok kişinin izlemeden es geçeceği belgesellerden biri olacaktır ve o kişilerden biri de ben olabilirdim ama ilk 5 dakikasını izleyince gerisi geldi.Belgesel olduğu için spoiler gibi bir duruma maruz kalmayacağımı umarak, bende bıraktığı bir kaç hissi yazabilirim.Fransız bir seri katil, kurban yakınlarının gerçek ifadeleri ve 25 sene öncesine ait gerçek görüntülerle beslenmiş dolu bir yapım.Kurbanlardan özellikle 1991 yılında öldürülen 19 yaşındaki ünv. öğrencisi Pascale Escarfail’in güzelliği ve resmine baktığımda gözlerindeki ifade..30 sene önce..Keşke o güne dönebilsem, seri katille tesadüfen champ elysse de karşılaştığı güne..ve onu uyarabilseydim diye geçirdim içimden..öleceğini bile bile katiline attığı son tekme..annesinin mezarına yazdırdığı o cümle..( ”Üzülmeyin, kuşları dinliyoruz” ) ve annesinin kızının katiliyle hala mektuplaşmaya devam edecek kadar onu, ondan bir şeyleri özlüyor olması..

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Belgesel
  6.8/10
 
  92
  Fransa