Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

The Starling (2021)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

7 YORUM
@suatsonkaya 3 hafta önce
Mükemmel öte filim.
@KardelenSahin 3 hafta önce
Pes etmemek gerek demek çabalamayı bırakmamak gerek hayatta en büyük imtihan belki evlat acısıdır ama işte bu film bu süreç ile ilgili çok güzel sevginin birbirine kenetlenmenin gücünü hissettirdi beni aldı çok güzel yerele götürdü izlemenizi tavsiye... [Devamını gör..]
Pes etmemek gerek demek çabalamayı bırakmamak gerek hayatta en büyük imtihan belki evlat acısıdır ama işte bu film bu süreç ile ilgili çok güzel sevginin birbirine kenetlenmenin gücünü hissettirdi beni aldı çok güzel yerele götürdü izlemenizi tavsiye ederim.
@kadinn 4 hafta önce
yas sürecini henüz atlatamamış biri olarak etkileyici buldum, kendime dönüp düşünmemi, yeni beni tanımamı sağladı,, film bitince tıp sayfalarına atlayıp daha da bilgilendim. güzel film, izleyin…
@sevmk 4 hafta önce
Netfilixin genel olarak çoğu filmleri çok sıkıcı olur buda durağan yapıtlardan anlamsız.Hikaye var ama bunu senaryoya aktarmada sorunları netfilix yapımlarında, yine aynı şekilde çoğunda finali yapamıyorlar.O yüzden hep o film yapımlarını es geçerim ... [Devamını gör..]
Netfilixin genel olarak çoğu filmleri çok sıkıcı olur buda durağan yapıtlardan anlamsız.Hikaye var ama bunu senaryoya aktarmada sorunları netfilix yapımlarında, yine aynı şekilde çoğunda finali yapamıyorlar.O yüzden hep o film yapımlarını es geçerim bunda bir pazar vaktinde izlediğim için neyse boş.
@avatar12 4 hafta önce
Önce tavsiye.. Filmi beğendim, Melissa yine harika oynamış ve her role yakıştığını bir kez daha ortaya koymuş.. Film komedi değil, dram içeriyor.. Melissa McCarthy hayranı olan ve dram seven değerli üye arkadaşlarıma tavsiye ederim mutlaka izleyin..... [Devamını gör..]
Önce tavsiye.. Filmi beğendim, Melissa yine harika oynamış ve her role yakıştığını bir kez daha ortaya koymuş.. Film komedi değil, dram içeriyor.. Melissa McCarthy hayranı olan ve dram seven değerli üye arkadaşlarıma tavsiye ederim mutlaka izleyin..

Küçükken köyde teyzem yeni sağılmış süt ikram etmişti, hava gayet sıcaktı bende ayran beklentisi ile sütü kafaya dikince teyzeme bu ayran bozulmuş teyzeciğim dedim.. Sonradan işin gerçeğini anlayınca damak tadım yerine gelmişti ama neredeyse bir dakika bozuk ayran tadı zihnime işlemişti..
Bu anımı, filmi izleyecek arkadaşlara komedi beklentisinden dolayı anlam zafiyeti yaşamamaları için uyarı olarak yazdım..

Bu yapımda anlatılan hikaye bir kurgu değil adeta hayatın kendisi ve yapımda da dramın koyulaşmış hali anlatılıyor.. Melissa’ ya rağmen, film komediden uzak olsa da filme biraz mizah katılmış.. Yönetmen izleyiciyi mizah sahneleri ile, dramatize edilmiş düşüncelerden uzaklaştırmayı amaçlamış bir nevi..

Film; yaşadıkları kayıptan sonra eksiye düşmüş ve sorunları yumak haline gelmiş bir aileyi kafa kafaya çarpıştırıyor.. Filmin ana karakteri lilly hikayenin merkezinde, etrafında ise kocası, doktor arkadaşı ve sevimli bir kuş var, bir de gidip geldiği işi..
Sevimli kuşun bulunduğu sahnelerin tamamı mizahi havada işlenmiş..
Lilly’ nin kocası ile geçen sahneleri ise çok yorucu ve ağır, filmi ağır yapan da lilly’nin kocası zaten..
Ve doktor arkadaş Larry (Kevin Kline; kendisini Silverado..1985 yapımı ile tanımıştım sonrasında ise favori oyuncular listeme geçiş yaptı, yaşına rağmen bu yapımda da oldukça iyi iş çıkarmış..), düğümü çözmeye çalışan karakter, başlarda çaba göstermese de sonlara doğru kendisi ile de mücadele ederek çözüme katkı sağlamaya çalışıyor, bakalım başarabilecek mi? ve çarpışan iki eksi bir artı edecek mi?.
İşi ise lilly’nin yaşadığı travmaya ölçek oluşturuyor..

Lilly’nin şarkısı: Hayat bazen tatlıdır..

Hayatta her şey var, hayat inişili ve çıkışlı bir yoldur hepimiz için, zirvede iken mutlu olmayı biliyor isek inerken de acılarımıza göğüs germeyi başarabilmemiz gerekir, yoksa yoldan çıkarak ummadık karanlık noktalara yuvarlanmak içten bile değil..

Hayatımızın inişleri olsa da çıkışlarından biri olan sitemiz 720pizle ve admini üstadımız sayın Daniel Plainview’e, harikulade filmin bizlere ulaşmasında gösterdiği çaba için teşekkür eder saygı ve sevgiyle selamlarım…
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  7.2/10
 
  102
  Amerika