Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

The Prom (2020)

Mezuniyet Balosu

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

9 YORUM
@BetKonua 3 ay önce
Çok güzel bir film idi. 5.1 ve 6.9 puanlarını gerçekten anlayamadım. Meryl Streep var, Nicole Kidman var, Andrew Rannells var; daha ne olsun? Biraz eğlenmek, gülmek ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, izleyin derim.
@özge 12 ay önce
İşin açıkç... [Spoileri gör..]
İşin açıkçası, Meryl Streep oynuyor, Nicole Kidman da var. Ne olabilir ki, diyerek izledim. Yıllardır ezilen bu azınlık konusunda tatlı bir dille, kesinlikle göze parmak olmayan bir yolla mesajlarını vermişler. Meryl Streep’i şarkı söyleyip dans ederken izlemek de çok hoştu. Filmde doldurulmamış, karikatürize karakterler yok mu? Var. Filmin sonunda Alyssa’nın annesinin bir anda dönüşmesi gibi dramatik boşluklar yok mu? Var. Ama detaya değil, genele baktığımızda gerçekten kaliteli oyunculuklar da izliyoruz. 6.7 ile 7.2 arası bir puana sahip olması gereken bir film. Mesaj içeren çerezlik bir film olarak özetleyebiliriz. İzlemesi genel olarak keyifliydi.
@Humanishuman 12 ay önce
Gerçekten harika bi filmdi ve umarım insanlara saygı duymayı her insan öğrenir
Love is love guys🏳️‍🌈
@Janvaljean 12 ay önce
Güzel filmdi
……….
@Aselya 12 ay önce
Böyle anlamlı filmlere bayılıyorum.
@stam00 12 ay önce
Önemli konulara değinir gibi yapan önemsiz bir film. 2/10
2 yanıtı görüntüle
@Maria 12 ay önce
Ön yargıları kırabilecek çerezlik bir film.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Komedi
  5.1/10
 
  Bilinmiyor
  ABD