Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Paths of Glory (1957)

Zafer Yolları

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

28 YORUM
@empty 1 ay önce
Spoiler değil, 7. ci dakika da Generalin selam verdiği ilk iki asker çok amatör değiller mi sizcede? Vee film gelecek olursa ah bu savaş… Çok kaliteli bir filmdi, çok güzel bir filmdi. Buraya kadar gelmişken izleyin.
@migdegazozu 3 ay önce
Zamanının çok çok ötesinde, özellikle savaş karşıtlarının neredeyse olmadığı bir dönemde çıkmış harika bir Kubrick filmi. Bu kadar az yorum olmasına şaşırdım.
@Müdafer 4 ay önce
Mükemmel bir film, zamanının çok ötesinde, yeni çıkan mükemmel efektli içi boş filmlerin 10 gömlek üstü harika bir stanley kubrick filmi. İzleyin, izettirin, düşünün.
@ragnarok666 5 ay önce
Anlamadığı... [Spoileri gör..]
Anlamadığım bir şey var sonda hatun almanca şarkı söylüyor askerler ağlıyor bu askerler fransız değil mi nasıl almanca anlıyorlar
1 yanıtı görüntüle
@Riddikulus 9 ay önce
Güç kimdeyse adalet ondadır, bunu çok iyi yansıtmış film ve gerçekler önemsizdir, önemli olan yüksek kişinin gerçekleridir... Spoiler: Suçsuz yere idama mahkum edilen askerler ölüme giderken, ölüme giden birinin psikolojisini düşündüm. Yarın öl... [Devamını gör..]
Güç kimdeyse adalet ondadır, bunu çok iyi yansıtmış film ve gerçekler önemsizdir, önemli olan yüksek kişinin gerçekleridir…


Spoiler: Suçsuz yere idama mahkum edilen askerler ölüme giderken, ölüme giden birinin psikolojisini düşündüm. Yarın öleceklerdi ve sonrasında ne olacak? Kendimi o konumda düşündüm. Yarın öleceğim kesin, kurşunu bana sıkacaklar ve öleceğim peki sonra? Suçsuz yere öleceğim, kimse beni dinlemedi çünkü fikirlerim önemsizdi. General benim ölmemi istedi çünkü ben ölürsem bölükteki diğer askerler korkacaktı ve işlerine sıkıca sarılacaktı. Generalin düşündüğü olmadı, ben öldükten sonra diğer askerler eğlenmeye gittiler. Bense öldüm işte.

Kubrick efsanesin, duyguyu müthiş yansıtmış ve kamerayı iyi kullanmış. Birkaç sahnede kamera açısı ve askerlerin kameraya odaklanması çok iyiydi.

“Vatanseverlik, bir hainin son sığınağıdır.”
@t_no_limits_n 11 ay önce
Filmin 720p puanı hakettiğinden çok daha düşük.Daha çok mesajlarıyla öne çıkacak, düşündüren,”quote” larla dolu ve türüne göre değişik bir film. İzleyin kesinlikle.
@Mamişit 2 sene önce
Olum filim orijinal olarak siyah beyazmı admin lütfen cevap ver
3 yanıtı görüntüle
@koygocuren 2 sene önce
1957’de çekilmiş olması bizi niçin bu kadar alakadar ediyor anlamıyorum. Filme gelirsek son derece kaliteli seyretmeye kesinlikle değer bir sanat eseri.
@hilalltimurr 2 sene önce
Çok başarılı bir film .. Duyguyu, vermek istediği mesajı karşı tarafa çok net geçiriyor .. oldukça hüzünlü .. Sadece keşke filmin sonundaki şarkının sözlerini de anlayabilseydim ..
@dongo 2 sene önce
Bence başarılı bir film süresi kısa diye izledim ve savaş filmi bekliyodum.Savaş sahnesi pek yok savaş karşıtı bir filmdi bir de karakterlerle çok iyi empati kurduruyor film.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.4/10
 
  88 DK
  ABD