Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

No One Gets Out Alive (2021)

Kimse Sağ Çıkmayacak

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

17 YORUM
@Kemal 7 gün önce
Filmin son... [Spoileri gör..]
Filmin sonunu anlamayan arkadaşlar, kız adamı yaratığa verince o kel olan adamın akıbetine uğruyor. Yani taş kutunun bekçisi oluyor. Adam diyor ya hani farklı birşeyler var diye İşte o esnada kız yaratığın halisülasyonundan ayılıp ritüeli bozuyor, sonra kız kendisi keli öldürüp birde yaratığa kurban verince o işi devralmış oluyor. Ondan dolayı ayağı iyileşiyor güçleniyor. Kız hata yapıyor artık o yaratık onu kurban bulmada manipüle edecek. Kısaca kız cinlendi..
@Erdoğan 2 hafta önce
Film güzel sonuna kadar merak ettiriyor oyunculuk gzl . Yanlız finali olmamış doldurulmamış finalide çoğumyzda anlamadık zaten ..
@Kanan 3 hafta önce
Ne oldu sonu? Ne demek oldu simdi? Biri bana anlatir mi?
@jobulani 3 hafta önce
Biri kafanıza silah dayayıp ‘ bu filmi izle ‘ diyene kadar izlemeyin, hatta yine izlemeyin. belki silah tutukluk falan yapar.
@Hayat55 3 hafta önce
İdare eder fazla beklenti yok
@LOVE LULLABY 3 hafta önce
Sabırla izledim ama gerçekten pişmanım, ne doğru düzgün konu var ne oyunculuk var, yaptık oldu tarzı bir film, artık yazılacak senaryo da kalmadı her tarz da film yapıldı o yüzden adam akıllı filmler çekilmiyor artık, izlemeye değmez.... [Devamını gör..]
Sabırla izledim ama gerçekten pişmanım, ne doğru düzgün konu var ne oyunculuk var, yaptık oldu tarzı bir film, artık yazılacak senaryo da kalmadı her tarz da film yapıldı o yüzden adam akıllı filmler çekilmiyor artık, izlemeye değmez.
@Hammmz 3 hafta önce
Eh işte 10/4 çerezlik izle geç
@Blockhain 3 hafta önce
Filmin konusunu hiç beğenmedim. Oyunculuklar oldukça kötü ama yinede izlenmeyecek kadar vasat değil 10/5
@kadinn 3 hafta önce
saçma……………………..
@hanka99 3 hafta önce
Gerilimi iyiydi, ben beğendim.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  7.3/10
 
  85
  İngiltere