Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Lumière! (2016)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

11 YORUM
@avatar12 1 sene önce
_Lütfen alıcınzın ayarları ile oynamayınız görüntüler gerçektir.. _Beyazperde'nin günümüzde evrildiği sahneye tanık olan bizler, ve amatör ruhla hayat bulan sinemanın doğuşuna tanıklık eden o zamanın izleyicileri.. _Filmlerin atası Lumière! fil... [Devamını gör..]
_Lütfen alıcınzın ayarları ile oynamayınız görüntüler gerçektir..

_Beyazperde’nin günümüzde evrildiği sahneye tanık olan bizler, ve amatör ruhla hayat bulan sinemanın doğuşuna tanıklık eden o zamanın izleyicileri..

_Filmlerin atası Lumière! filmini izlerken renkten renge giren ilk izleyiciler mi daha şanslı?, yoksa bugün milyon dolarlık yapımlara dudak büken bizlermi?..

_Stan Laurel, Oliver Hardy ve Charlie Chaplin gibi yıldızların piyasadaki tüm filmlerini izlemiş biri olarak kendimi şanslı sayarken, bu keyiften mahrum kalmış günümüzün izleyicilerine de, fırsat buldukları takdirde mutlaka bulup bu film ile birlikte izlemelerini tavsiye ediyorum..

_Filmlerin Pele’sini bularak seyir keyfimize katan değerli adminimize, en samimi teşekkürlerimle birlikte saygı sevgi ve selamlarımı da yolluyorum..Emeğine sağlık üstadım…
4 yanıtı görüntüle
@makez 1 sene önce
çok güzel bir gösterim ve kaynak başarılar admin kusura bakma hep unutuyorum yorum yapmayı:)
1 yanıtı görüntüle
@furyildiz3 1 sene önce
meraklısına muhteşem bir kaynak
@artizz 1 sene önce
sinema meraklıları için güzel.kamera nın mucidi optik bilimini başlatan ebul haysemdir.bizim geliştirmemiz gerekirken onlar yaptı.acemi oyuncuları seyretmek zewkliydi.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Belgesel
  8.1/10
 
  90
  Fransa