Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Jagten (2012)

Onur Savaşı

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

113 YORUM
@empty 1 hafta önce
Film gayet... [Spoileri gör..]
Film gayet güzeldi, farklı bir senaryoydu zaten, bu benim kanımca filmi bir adım daha ileri taşıdı. Oyunculukları da ayriyetten çok beğendim, hassas bir filmdi. Fakat adamın aklanışı biraz hava da kaldı. Lakin olsun. Değdi
@Galadrieel 1 ay önce
mads mikkelsen yine bize tüm gerçekliğiyle her şeyi yaşattı. Film o kadar gerçekçi ve hayattan ki gerçekten su gibi aktı fakat maalesef o kadar havada kalan ve mantıksız yerler vardı ki.
@rm0sier 2 ay önce
hiç kimse ... [Spoileri gör..]
hiç kimse yazmamış ama ben en çok Klara’nın abisinden şüphelendim. Bu arada güzel film, kaliteli ve düşündürücü. Filmin sonunu seyircinin kendi yazması da ayrıca hoşuma gitti.
@amanosia 2 ay önce
bu filmin puanları yanıltıcı.. kesinlikle 5 bile etmez..
1 yanıtı görüntüle
@merve 3 ay önce
tarafsız şekilde her iki tarafın yerine koyunca insan kendini gerçekten ne yapardım diyor..şüphe böyle bir şey. ancak klaranın diğerleri de demesi ve mads mikkelsen bunu duyması tüm çocukların bir evin bodrumundan bahsetmesi basbaya istismar kokuyor ... [Devamını gör..]
tarafsız şekilde her iki tarafın yerine koyunca insan kendini gerçekten ne yapardım diyor..şüphe böyle bir şey. ancak klaranın diğerleri de demesi ve mads mikkelsen bunu duyması tüm çocukların bir evin bodrumundan bahsetmesi basbaya istismar kokuyor ve bunun üzerine hiç gidilmemesi gerçekçi değil. çünkü başrol çok zeki,ilgili bir kahraman. sonuna kadar her iki tarafın yerine koymaktan alamadım kendimi.klaranın babası her ne kadar yakın arkadaş olsa da şüphe etmekte uzak durmkata haklı idi. ama bahsettiğim durumların hiç işlenmemesi biraz sinir bozucu idi.
1 yanıtı görüntüle
@Perfect_ 3 ay önce
Empati yap... [Spoileri gör..]
Empati yaptığınız zaman çok daha üzücü hale gelen bir film gerçekten. Ek olarak market sahnesi ve köpeğin öldüğü sahne çok üzücü idi.
@izleyiciburda 4 ay önce
Çok güzel bi film değişik konulu film arayanların aradığı burada
@ERAY 4 ay önce
HER TOPLUMDA YAŞANABİLECEK ÇOK ÜZÜCÜ BİR OLAYI OLDUKÇA İYİ YANSITMIŞLAR. BU DURUM BİZİM TOPLUMUMUZDA OLSA, SANIRIM UZUN SÜREDİR YAŞADIĞIMIZ ETİK DEĞERLER YOZLAŞMASI, GEREKSİZ VE YANLIŞ HAKLAR UYGULAMASI VB. NEDENLERDEN ÖTÜRÜ ERKEKLERİN YAŞADIKLARI DR... [Devamını gör..]
HER TOPLUMDA YAŞANABİLECEK ÇOK ÜZÜCÜ BİR OLAYI OLDUKÇA İYİ YANSITMIŞLAR. BU DURUM BİZİM TOPLUMUMUZDA OLSA, SANIRIM UZUN SÜREDİR YAŞADIĞIMIZ ETİK DEĞERLER YOZLAŞMASI, GEREKSİZ VE YANLIŞ HAKLAR UYGULAMASI VB. NEDENLERDEN ÖTÜRÜ ERKEKLERİN YAŞADIKLARI DRAM VE TRAJEDİLERİN BİR ÖRNEĞİ OLARAK SONUÇ FARKLI OLURDU.
ARTIK ÇOCUKLARI BİLE SEVEMEZ HALE GELDİĞİMİZ VE BİR ERKEĞİN HAYATININ BİR KADIN VE/VEYA ÇOCUĞUN İKİ DUDAĞININ ARASINDA SALLANTIDA DURDUĞU GÜNÜMÜZDE, ALINACAK ÇOK BÜYÜK DERSLERİN OLDUĞU, ÇOK ÖNEMLİ PSİKOLOJİK BİR DRAM FİLMİ.
@Zamazum 5 ay önce
Film çok i... [Spoileri gör..]
Film çok iyi fakat adamın nasıl aklandığını tam anlayamadım biraz havada kalmış gibi
@Terlan 6 ay önce
SPOİLER! SPOİLER!

Ben şimdiye kadar bir yeşil yolda içten ağladım, bir de lucasın isyan ettiği o sahnede.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.3/10
 
  115 DK
  Danimarka