Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Gangs of Wasseypur (2012)

Wasseypur Çeteleri

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@vronski 8 ay önce
Hint kültürüne ilgi duyduğum için uzunda olsa izlemeye başladım ve pişman olmadım.
@silopya 10 ay önce
Çok güzel olmasına karşın pek bilinmeyen filmlerden birisi. uzun olmasına bakmayın. hele bir başlayın bir bakın nasıl akıp gidiyor. hindistnın vaseypur bölgesindeki son yüzyılda yaşanan değişimi ailedeki birkaç neslin yaşadıklarıyla birlikte takip e... [Devamını gör..]
Çok güzel olmasına karşın pek bilinmeyen filmlerden birisi. uzun olmasına bakmayın. hele bir başlayın bir bakın nasıl akıp gidiyor.
hindistnın vaseypur bölgesindeki son yüzyılda yaşanan değişimi ailedeki birkaç neslin yaşadıklarıyla birlikte takip ediyoruz.
bir zamanlar bizde ‘oğlum adam olacak’ diye bir dizi vardı. o hesap.
toplum nasıl şekilleniyor, alt yapı üst yapıyı nasıl etkiliyor, üretim araçları değiştikce toplum nasıl şekilleniyor, medineden kovulup hindistana sürülen peygamber ailesi nasıl yaşamış… izleyin bu filmde bulacaksınız.
@tayyprbas 6 sene önce
beş buçuk saatlik film mi olur lan xjhabcbxa inşallah güzeldir :Dd
@arneas 7 sene önce
şiddetle tavsiye edilir

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aksiyon
  8.2/10
 
  320 DK
  Hindistan