Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Full Metal Jacket (1987)

Full Metal Jacket

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

71 YORUM
@eheheheh 1 ay önce
anti-war filmine propaganda diyenler olmuş güldüm
@Loganx 6 ay önce
Savaş sahneleri üzerine çekilmiş bir film değil eğer böyle bir niyet ile izlerseniz kesinlikle yanılgıya uğrarsınız Savaş ve savaş üzerine eğitim almış askerlerin filmbelgesel tadında sahnelenişi, tarafsız ve soru soran bir film... [Devamını gör..]
Savaş sahneleri üzerine çekilmiş bir film değil eğer böyle bir niyet ile izlerseniz kesinlikle yanılgıya uğrarsınız
Savaş ve savaş üzerine eğitim almış askerlerin filmbelgesel tadında sahnelenişi, tarafsız ve soru soran bir film
@frostbite 6 ay önce
Sen film yapma be Stanley kardeş, sıçıyon her yeri batırıyon sonra. Yine, aynı Space Odyssey gibi, 2 saatlik filmin 1 saat 45 dakikası bomboş hiçbir amaca hizmet etmeyen sahnelerle dolu. Çöpe atmak istediğiniz 2 saatiniz yoksa uzak durun. Bunlar ... [Devamını gör..]
Sen film yapma be Stanley kardeş, sıçıyon her yeri batırıyon sonra.

Yine, aynı Space Odyssey gibi, 2 saatlik filmin 1 saat 45 dakikası bomboş hiçbir amaca hizmet etmeyen sahnelerle dolu. Çöpe atmak istediğiniz 2 saatiniz yoksa uzak durun. Bunlar dışında kötü değildi.
@aydal 8 ay önce
Konu yok, film değil belgesel gibi. Kubrik kesinlikle bana hitap etmiyor. Adam kendini tatmin ediyor. Başka bişey derdim ama neyse.
@Ajan Smith 8 ay önce
İlk 50 dk ya kadar o kadar su gibi geçti ki anlamadım bile. Ben çok beğendim 10/8 veriyorum. İyi seyirler dilerim.
@Jkk 9 ay önce
film gereksiz IMDb puanına sahip. Ben izlerken 8.3 lük değil en fazla 7.0 lık zevk almışımdır.
@dfchvg 10 ay önce
Bu film tam bir amerikan propagandası…Vietnamlıları küçük düşürmüşler, terörist gibi göstermişler. Halbuki vietnamlılar ülkesini korumaya çalışıyor. Yaptıkları gayet tabi eylemler. Amerikanın Vietnamda ne işi var?
2 yanıtı görüntüle
@howlett 10 ay önce
çok iyi bir film.Dilleri çok değişik geldi nedense ve ses çok az
@sinan 11 ay önce
ulen bu amerikalılar kendini nekadarda övüyor her filimde be americalı olan nekadar filim izlesem mutlaka kendilerini övüyorlar dünyayı kurtarıyorlar ülkeyi kurtarıyorlar halbuki dünyanın anasını ağlatan bunlar kurtarmış gibide milletin gözünü boyama... [Devamını gör..]
ulen bu amerikalılar kendini nekadarda övüyor her filimde be americalı olan nekadar filim izlesem mutlaka kendilerini övüyorlar dünyayı kurtarıyorlar ülkeyi kurtarıyorlar halbuki dünyanın anasını ağlatan bunlar kurtarmış gibide milletin gözünü boyamaya calısıyorlar ezikler.
2 yanıtı görüntüle
@pixies 11 ay önce
Filmi izlemeden önce klasik bir savaş filmi izleyeceğimi düşünüyordum ama bize savaşın dramini asker psikolojisini anlatan bir filmle karşılaştım izlenmesi gereken filmlerden.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.3/10
 
  116 DK
  ABD