Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Django Unchained (2012)

Zincirsiz

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

299 YORUM
@juqqernautx 3 hafta önce
Bir başka klas Tarantino filmi. Bu yönetmen, izlediğim her filminde tarzını konuşturuyor. Çekim teknikleri, diyaloglar, olay akışı, oyunculuklar her şey muazzam. Hepsi üst kalite. Özellikle şu hızlı zoom tekniği. Diğer filmlerinde de var ama bu filmi... [Devamını gör..]
Bir başka klas Tarantino filmi. Bu yönetmen, izlediğim her filminde tarzını konuşturuyor. Çekim teknikleri, diyaloglar, olay akışı, oyunculuklar her şey muazzam. Hepsi üst kalite. Özellikle şu hızlı zoom tekniği. Diğer filmlerinde de var ama bu filminde sanki daha dikkat çekici olmuş. Bir de Christoph Waltz’ın oyunculuğunu Inglourious Basterds filminde olduğu gibi bu filmde de çok beğendim. Tarantino’nun yazdığı ve yönettiği bu 2 filmde de Waltz’ın doğal ve ustaca yaptığı oyunculuğa tanık oluyoruz. Filmin süresi 3 saate yakın olsa da hiç sıkmıyor. Tarantino filmlerinden hiçbirinde sıkılmadım şimdiye kadar. Beğenmediğim 1 tane bile olmadı. Adamın tarzını çok seviyorum.
@vildanhazduyar 3 ay önce
İzlerken ister istemez geriliyorsunuz. İnsanı bu kadar geren film azdır. Puanım: 8.5
@emirhankirissss 4 ay önce
Hahah Stephen tamamen bir maymuna benziyor sirk maymunu
@emirhankirissss 4 ay önce
Mükemmel be. Mükemmel izle izle izle izle izle izle. İlk 20 listeme alırım.
@froline 4 ay önce
tek kelime ile muhteşem
@aquavison 4 ay önce
Son 15 dakikası bütün filme değer di mükkemmeldi bee
@seyn 6 ay önce
Tarantino mu bee bayıldım ya müzikler, kamera çekimleri diyaloglar, kanlı sahneler bayıldım abi wstern sevmeyen biri olarak bu film sevmediğin şeyi sevdirecek kadar güzel tereddütteyseniz kesinlikle izleyin.
@AlGhost 6 ay önce
Django seni siyah pislik
-D okunmaz köylü
Mükemmel bi western
@Bedirhan 7 ay önce
Özür dilerim filme saygısızlık yaptım benim hatam

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.4/10
 
  165 DK
  ABD