Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Wonder Boy: Olivier Rousteing (2019)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

2 YORUM
@leblebitozu 2 ay önce
Belgesel değil sanki düpedüz dram/gizem türünde film. Farkı; rol yok. Normalde belgesel türüne burun kıvıran birisi olarak sonuna kadar merakla izledim. Tamam biraz da, konusunu okuyup, bir başarı hikayesinden payıma dersler çıkarırım bayat düşüncesi... [Devamını gör..]
Belgesel değil sanki düpedüz dram/gizem türünde film. Farkı; rol yok. Normalde belgesel türüne burun kıvıran birisi olarak sonuna kadar merakla izledim. Tamam biraz da, konusunu okuyup, bir başarı hikayesinden payıma dersler çıkarırım bayat düşüncesine de kanmış olabilirim.
Bir yanda parıltılı bir dünyanın sıradışı başarılı genç jönü, diğer yanda ışıklar söndüğünde yalnızlık girdabının ortasındaki dipsiz kuyunun içinde karanlık geçmişini öğrenmek için, sonu aydınlık mı karanlık mı olduğunu bilmeden çabalayan, bilinmeyen geçmişi üzerine kurgulayıp durduğu hayal ile kabus arasında gidip gelen, iç dünyası dışından büyük bir çocuk. Cümlelerine akseden duyguları, kendisinden beklenmeyecek kadar olgun ve doğal.
Hiç tanımam bilmem bu hikayedeki esas oğlanı, kişilik ve karakterine yorum yapmam haddime değil ancak başarısına, hikayesine, vefasına, azmine saygı duydum.
Velhasıl fantastik, aksiyon, bilim kurgu, fantastik,… izlemeye bir ara verip farklı türde birşeyler izlemek isterseniz buyrun..
Not: izlerken sigara içme isteği gelebilir.
@bassarch 2 ay önce
Admin , arayüzü bundan daha rahatsız edici bir site herhalde görmedim. Çok mu aradın bunu?

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Belgesel
  6.6/10
 
  83
  Fransa