Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

39 YORUM
@İhsan 2 ay önce
Güzel bir film tavsiye ederim
@kursat 5 ay önce
ya yemin ediyorum şuna güzel bir son yapsalar olağanüstü film olurdu. filmi burada bırakma sebepleri sadece etkileyici bir son bulamamaları.
@aslankral1 7 ay önce
abi herkes kendini cristopher nolan felan mı sanıyor neden hepsi ucu açık filmler bırakıyor.Filmin sonunu yazmayınca ooo fena havalı oldu film diye mi düşünüyonuz bence iğrenç oluyor.
2 yanıtı görüntüle
@R.T.A 8 ay önce
Çok güzel filmdi be..Üzerken arada güldürdü de. 8//10
@Can k, 8 ay önce
Turunde bi basyapit bence,yazin sicakta limonata icmek gibi…Hem sicak hemde serin.
@aliceym 8 ay önce
filmi uzun zamandır erteliyordum çok değerli bi esermiş puanını kesinlikle hakediyor ayrıca alternatif bi sonu olabilirdi ama yine de çok iyiydi izleyin tavsiye ederim
@kotufilm 9 ay önce
film malesef ağır zaman kaybı gibi geldi bana, imbdsi 8 olan ve yorumları bu kadar iyi olan bi film nasıl bu kadar ağır olabilir anlayamadım. kötü değildi fakat puanını hakkettiğini düşünmüyorum veya benlik değil.
@berk1997 9 ay önce
Bence film çok güzeldi. Aşağıdaki yorumlarda da görüleceği üzere konu gerçekten klişeydi fakat işlenişi güzeldi. Benim en çok sevdiğim kısım karakter gelişimiydi. Birkaç sezonluk dizide göreceğeniz karakter gelişimini yaklaşık 2 saatte bize aktarabi... [Devamını gör..]
Bence film çok güzeldi. Aşağıdaki yorumlarda da görüleceği üzere konu gerçekten klişeydi fakat işlenişi güzeldi.
Benim en çok sevdiğim kısım karakter gelişimiydi. Birkaç sezonluk dizide göreceğeniz karakter gelişimini yaklaşık 2 saatte bize aktarabilmişler.
Bazı arkadaşlar sonu yarım kaldı demiş ve beğenmemiş, ben katılmıyorum. Böyle filmlerin devamı gelmez sonu böyle biter. Buradaki amaç ise ölü başkomiserin dediği gibi nefret yerine sevginin seçilmiş olduğunu göstermek.
Oyunculuklara da değinecek olursak o da güzeldi. Ailecek izleyebileceğiniz güzel ve sıcak bir film. Hem gülersiniz hem de ağlarsınız.
@Ajan Smith 9 ay önce
Uzun süredir erteliyordum. Bugün aklımdaydı izledim.Bazı yerlerde tebessüm ettirdi,bazı yerlerde üzdü. En iyi film oscarına aday olmuş ama alamamış.Onun yerine BAFTA en iyi film ödülü aldı. Haketti bana kalırsa. 10/9 luk. Kesinlikle izlemeden geçmeyi... [Devamını gör..]
Uzun süredir erteliyordum. Bugün aklımdaydı izledim.Bazı yerlerde tebessüm ettirdi,bazı yerlerde üzdü. En iyi film oscarına aday olmuş ama alamamış.Onun yerine BAFTA en iyi film ödülü aldı. Haketti bana kalırsa. 10/9 luk. Kesinlikle izlemeden geçmeyin. İyi seyirler dilerim.
@delicewad 9 ay önce
filmlerin bir akış hızı var. kimi hızlı gider, kimi yavaş gider. ikisini de ya beğenirsin ya da beğenmezsin. buna filmin sonu karar verdirir. film yavaş, konusu klişe olabilir ama anlatılış şekli ve oyuncuların oyunculukları çok çok iyi. izlerken sık... [Devamını gör..]
filmlerin bir akış hızı var. kimi hızlı gider, kimi yavaş gider. ikisini de ya beğenirsin ya da beğenmezsin. buna filmin sonu karar verdirir. film yavaş, konusu klişe olabilir ama anlatılış şekli ve oyuncuların oyunculukları çok çok iyi. izlerken sıkılmıyorsunuz ve tüyleriniz bazen diken diken oluyor.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
DVDScr Dram
  8.2/10
 
  115 DK
  ABD