Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

The Russian Bride (2019)

Rus Gelin

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

17 YORUM
@ümit 1 hafta önce
çok güzel film pek tahmin edemedim
@Pixel 2 hafta önce
Özellikle ... [Spoileri gör..]
Özellikle son 40 dakikada gerilim artıyor. Genel olarak izletiyor. Lakin özellikle 1:09:34’deki sahnede yönetmen resmen çuvallamış. O elin yapmacıklığı nedir öyle? Elbette gerçek el olmayacak ama bu kadar da gerçeklikten uzakta olmamalı. Parmakların duruş şeklini düzeltseymiş en azından dedim kendi kendime. Ayrıca kolun yerdeki duruş pozisyonu dahi hatalı. Kadının omuzuna bakarsanız kolu vücuduna yapışık. O halde o kolun o pozisyonda durabilmesine imkan ihtimal yok. Dublaja gelirsek, filmin dozunu epeyce törpülemiş diyebilirim. Bu türden saçma kısımlara takılmazsanız eh işte, fena değil.
@vasren 2 hafta önce
Fılm iyi ama benden soylemesi ama Turkiye deki bir dizi yapımcısı alır bunu 60 bolumluk dizi olarak kakalamaya calısırlar ucuz bir kopyasını. Adıda 'Gelinim Olurmusun' yada 'Karadenizli Gelin' olur heralde. Ancak sinemada yıllar önce Şener Şen ve Cem... [Devamını gör..]
Fılm iyi ama benden soylemesi ama Turkiye deki bir dizi yapımcısı alır bunu 60 bolumluk dizi olarak kakalamaya calısırlar ucuz bir kopyasını. Adıda ‘Gelinim Olurmusun’ yada ‘Karadenizli Gelin’ olur heralde. Ancak sinemada yıllar önce Şener Şen ve Cem Yılmaz ın olduğu bir filmi vardı konusu buna benziyor oradan yakalanbilirler radara.
Film e gelecek olursak İzdivaç programı gibi başladı, aile soluğu Müge Anlıda mı alacak acaba derken, adeta John Wick / Kill Bill e geçiş yapıldı. Russian odu Bloody Bride.
@nekibu 2 hafta önce
berbat bir... [Spoileri gör..]
berbat bir dublaj. filmin verdiği tüm işitsel duygular dublajla sıfıra indirilmiş. resmen filme sınıf düşürtmüşler. yarısından sonra altyazıya geçtim. buna rağmen gizemli, gerimli ve sonuna kadar izlettiren bir film. ben kapatmadan izledim.

film asıl ilk 1 saatten sonra başlıyor. ilk1 saati atlatınca gerilim dozu yükseliyor. film ilerledikçe tempo artıyor. sonda bir patlama yaşıyoruz. filmde adam küçük kıza olan ilgisini ve niyetini daha ilk görüşmede belli etti. çocuğun buzun içine düştüğü sahnede de bu niyeti tütsülemiş oldu. asıl istediği küçük kız. sürpriz gibi yansıtılmış ama niyeti ortaya çıktığında izleyici için hiç de sürpriz olmadı. yönetmen bu bakımdan sınıfta kalmış. biraz klişe bir senaryo. ancak son çeyreklik tam bir şölen. son çeyrekliğin de etkisiyle filme 6.5 puan veriyorum. altyazılı izlemenizi öneririm. 6.5/10
@Sivaslibela1905 5 ay önce
İdare eder izletti kendini sondaki sahneler iyiydi 🔪
@turta 7 ay önce
offf vahşeti dehşetti!çoğ gorğdum ki.mikemmel di : .)
@Kimse 1 sene önce
İlk 1 saati güzeldi ama devamı için aynısını söyliyemiyiceğim
@lady sinefil 2 sene önce
İzlemeseniz de olur filmidir. Beğenmedim.
@mystery 2 sene önce
Çok çok iyiydi.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Gerilim
  6.0/10
 
  101 DK
  ABD