Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

The Princess Bride (1987)

Prenses Gelin

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

19 YORUM
@nouvelles 3 ay önce
Normalde masalsı şeylere bayılırım. Ama bunu izlerken pek keyif almadım.
Sadece sonunu çok güzel bağlamışlar.
“As your wish”
@kahve sigara 10 ay önce
Kısaca aile ile izlenecek filmlerden. Bir masal gözüyle bakın. Saçma değil. Keyifli, ama tekrarlıyorum aile ile izlenmeli. Aileniz yoksa, izlemeseniz de olur. Yani otuzunu geçmiş bir adamsanız, "Yemek yerken şunu izleyeyim nasılmış?" derseniz hata ... [Devamını gör..]
Kısaca aile ile izlenecek filmlerden. Bir masal gözüyle bakın. Saçma değil. Keyifli, ama tekrarlıyorum aile ile izlenmeli. Aileniz yoksa, izlemeseniz de olur.
Yani otuzunu geçmiş bir adamsanız, “Yemek yerken şunu izleyeyim nasılmış?” derseniz hata yaparsınız, seveceğinizi düşünmüyorum.
@Yoo 12 ay önce
çokda iyi film çokda güzel film
@filmsever 1 sene önce
59.17 de sanki yellin değilde gelin diyor ve adam anlamıyor adamın yüz ifadesinden de anlaşılıyor sonra el işareti yapıyor sanki bir ironi mi bu ?
1 yanıtı görüntüle
@keles47 1 sene önce
Çocuklara göre bide şimdiki yılda pek sevileceğini düşünmüyorum
@Ahmet 1 sene önce
küçükken izlesem güzel gelirdi.Şimdi saçma geldi.yaşı küçüklere uygun bir film
@tarik 1 sene önce
eskiden hafta sonları TRT de masalımsı çocuklar için Disney filmleri olurdu.Onun tadında bir film.Beklentiniz yüksek ise size göre değildir.
@tarik 1 sene önce
eskiden hafta sonları TRT de masalımsı çocuklar için Disney filmleri olurdu.Onun tadında bir film.Beklentiniz yüksek ise size göre değildir.
@Soydan Pamir 2 sene önce
Birkaç kötü yorum gördüm onlara sakın aldanmayın. Kalbinizi sevgiyle dolduracak bir şaheser bu film! İzlemeye doyamadım. Gayet de zekayla işlenmiş bir kurgu. Çocuk masalı falan değil. Hayatın masalı bu! Yüzünüzde her daim bir gülümsemeyle izleyeceksi... [Devamını gör..]
Birkaç kötü yorum gördüm onlara sakın aldanmayın. Kalbinizi sevgiyle dolduracak bir şaheser bu film! İzlemeye doyamadım. Gayet de zekayla işlenmiş bir kurgu. Çocuk masalı falan değil. Hayatın masalı bu! Yüzünüzde her daim bir gülümsemeyle izleyeceksiniz! Bayıldım…
@ekad 2 sene önce
Sonuna kadar izledim; Acıyın kendinize kıymayın yolunuzu şaşırmayın yorumlara aldanmayın. –İ.Z.L.E.M.E.Y.İ.N– ( 10 yaş altı belki izleyebilir belki…)

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aile
  8.1/10
 
  98 DK
  ABD