Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

The King of Staten Island (2020)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

11 YORUM
@krakedon 1 ay önce
Bu Amerikalılar biraz Türk komedi filmlerini izlemeli. Bence en kötü kabul ettiğim Recep İvedik bile bu filmin 10 katı iyidir.
@rm0sier 4 ay önce
Beklentimin üstündeydi ve oyunculuklar çok iyiydi
@zenkis 1 sene önce
Pete Davidson’un babası itfaiyeciymiş. 11 eylül saldırılarında ölmüş. Yarı – Kurgu diyebiliriz senaryoya. Filme gelirsek yeri geldiğinde tatlı yeri geldiğinde hüzünlüydü. Ortanın bir tık üstü.
@esin_bilge 1 sene önce
Tatlı bir film, izlenmeye değer
@Cabbar 1 sene önce
Araba tamircisi bu gencin hikayesi . Çevresi ile sorunları var ama hayali arkadaşı hep ona yol gösteriyor. Masal tadında ilerliyor . Kız arkadaşı ile Türkiye’ye gelme planları yapıyor .
1 yanıtı görüntüle
@Ozymandiass 1 sene önce
Duygusal b... [Spoileri gör..]
Duygusal boşluklar, kendini ifade edememe sorunsalı, ikili ilişki kuramama…Filmde kendimden parçalar izledim, biraz sarstı ve kendime getirdi diyebilirim bu yüzden beğendim.İnsan sorunlarının farkına varmalı ve düzeltmeye çalışmalı, görmezden gelmek sorunları sadece büyütüyor.Oyunculuk iyi, film sarıyor bitsede gitsek dedirtmedi, ‘şurası efsaneydi’ dedirtmez ama pişman etmez, izleyin derim.
3 yanıtı görüntüle
@ibrahimsik 1 sene önce
Film ağır bir tempoda ilerliyor ama ben hem hikaye hem de oyunculuk açısından gayet başarılı buldum ve beğendim. İzlemenizi öneririm. 8.2/10.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  7.1/10
 
  136
  ABD