Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

The Fable (2019)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (The Fable)
Film Adı Yıl IMDB
The Fable
The Fable
2019 6.2
The Fable: The Killer Who Doesn't Kill
The Fable
2021 7.4
5 YORUM
@avatar12 4 gün önce
Japonların... [Spoileri gör..]
Japonların karmaşık iç yapılarına rağmen, mafya da olsa normal vatandaş da olsa insanı zirveye taşıyan çok açık ve net bir saygı anlayışları olduğunu bilmeyenimiz yoktur.. Yönetmenimiz de bu anlayışı filmde ön plana çıkarmış.. Japonların filmlerine genelleme yaparsak, kalplerinden kerpetenle sökemediğimiz sevgilerine karşılık insanın üzerine yağmur gibi yağan saygı yoğunlukları olduğunu görürüz..

Başrolümüz Akira Sato namı diğer The Fable; filmde oldukça soğuk bir yapısı var ve soğukkanlı bir katil, mafya, yani yakuza tetikçisi.. Filmin öyle ahım şahım bir konusu yok tipik bir Japon aksiyon filmi, ilginç olan Akira Sato karakteri..
Ateşli silahları ile vurdu mu oturtan bir tip, yakuzanın yazılı olmayan kurallarına sıkı sıkıya bağlı olması, Navtex ilan ettiği bölgeye ıslık çalarak cümbür cemaat gelen hedefleriyle göğüs göğüse çarpışırken içine John Wick ve Jackie Chan kaçmış gibi hissettiren, sonrasında ise üstlerinin emrinden dolayı aynı pozisyona farklı düdük çalan hakem gibi öpeyim de geçsin moduna giren muhteşem bir karakter..

Bana Kenshin’i ve zihinsel yetenekleri ile Hannibal dizisindeki Will Graham (Hugh Dancy) karakterini hatırlattığı için kendisine oldukça ısındım, her şey bir yana Jun’ichi Okada (içinde bir çok karakterin buluştuğu bir kişilik olmuş) için bu film izlenir..

The Fable yapımı; Dune, Red notice ve No Time to Die’den sonra kas gevşetme idmanı gibi geldi, uzak doğu filmlerini seviyor iseniz bu güzel seriyi kaçırmayın…

Uzak doğu filmlerini yakınlaştırarak ayaklarımızın altına seren değerli admin’imiz Daniel Plainviev’e ve harika ekibine güzel film için teşekkür eder saygı ve sevgiyle selamlarım, emeklerinize sağlı üstadım…
1 yanıtı görüntüle
@sevmk 1 hafta önce
Hiç hoş değil yetenek olarak harikulade gösteriliyor fakat ortada senaryo üstün değil.Diğer bölüm bakacağız.
@ziyaretçi 1 hafta önce
Güzel seri bence. Hoşuma gitti. Üçüncüsü de yoldadır herhalde.
@ugurr 1 hafta önce
Yorumlarımızı düzenleme seçeneğini geri getirin lütfen.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  6.2/10
 
  123
  Japonya