Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

The Big Lebowski (1998)

Büyük Lebowski

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

58 YORUM
@Mustafa1986 6 ay önce
Yeni nesle her şey hazır sunulması gerektiğinden bu film bile onlara fazla geliyor. Öyle kenarda köşede kalacak, sıkıcı sanat filmlerinden de değil; popüler Amerikan kültürünün Matrix gibi, Cesur Yürek gibi, Forrest Gump gibi en bilindik öğelerinden... [Devamını gör..]
Yeni nesle her şey hazır sunulması gerektiğinden bu film bile onlara fazla geliyor. Öyle kenarda köşede kalacak, sıkıcı sanat filmlerinden de değil; popüler Amerikan kültürünün Matrix gibi, Cesur Yürek gibi, Forrest Gump gibi en bilindik öğelerinden biridir. Türkiye’de de yayınlanmış birçok dizide-filmde adı geçer.
Gel gör ki medya, “vurdu-kırdı-uçtu-kaçtı-güldü-geçti” tarzını o kadar basite indirgeyince, izlediğinin altındaki nedeni anlamaya üşenen pasif alıcı konumuna gelindi. Hatta bu söylediğimi bile anlayamayıp benim “Amerikan sevdalısı” olduğumu düşünenler olacaktır. Benim merak ettiğim; Kutsal Dağ, Metropolis, Mulholland Çıkmazı, Kayıp Otoban gibi filmleri izleseler ne tepki verirler acaba?
@Mete Demiray 7 ay önce
IMDb 8.1 biraz fazla
@tylerdurdenisking 7 ay önce
tarihin en iyi komedi filmi dude abides
@rubypost 7 ay önce
pek komik degil ama izletiyor
@CueBrick 8 ay önce
Bence puanı abartı olmuş istediğiniz komediyi bulamayabilirsiniz en azından sürekli halde yok bazı kısımlar güldürüyo belki de kendimi de kandırıyo olabilirim harcadığım zamanın boşa gitmediğini kabullenmek için komik olduğunu düşünüyo da olabilirim ... [Devamını gör..]
Bence puanı abartı olmuş istediğiniz komediyi bulamayabilirsiniz en azından sürekli halde yok bazı kısımlar güldürüyo belki de kendimi de kandırıyo olabilirim harcadığım zamanın boşa gitmediğini kabullenmek için komik olduğunu düşünüyo da olabilirim :d Yine de imdb 8 puan üstünde bir film izledim demek istiyosanız izlenebilir.
@Mumi 8 ay önce
Bu filmi ya çok seversiniz ya nefret edersiniz. Ortası yok. Bence harika bir film.
@boşluk 8 ay önce
izlenebilir izlemeseniz de olur ortada kaldım
1 yanıtı görüntüle
@Hakan 8 ay önce
Boş zamanınız varsa ve izleyecek bişey bulmadıysanızz izleyin
@007Yakaryus 9 ay önce
Eğlenceli film herkes izleyemez. Cazip göndermeler var. Ayrıca müzikal film de. Uçuk kaçık sahneler. Her birinin anlamı var.
@Baba pucci 10 ay önce
Aptal bir türkseniz gülememeniz çok normal o kül sahnesi dünyanın en ilginç ve trajıkomik sahnelerinden biri

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Komedi
  8.1/10
 
  117 DK
  ABD