Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Swades: We, the People (2004)

Swades: Bizim İnsanımız

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

12 YORUM
@Züleyha özen 4 ay önce
Belkide görmek istenmeyen hayatın gerçeklerini yansıtan ve tabi ki harika bir shurukhan oyunculuğu ❤️❤️❤️❤️
@Kızıl fırtına 9 ay önce
Filmde amerikada ayrımcılık var diyen Adama küçük şeyler oldu diyebiliyor siz anlayın yani
@ali cisim 11 ay önce
Zaman kaybı seyretmenin bence hiçbir manası yok ,abartıldığı gibi değil
@Sirfdislikeatmakicingeldim 1 sene önce
Tum hint filmleri gibi muzikli sahneleri geçerek 1 saatte falan bitirdim. cogu sahneyi at gitsin. gözlerimi dolduran birkaç sahne disinda hiç de ilginç degildi. hindistan´dan bir kere daha nefret etmemi sağladı film.
1 yanıtı görüntüle
@ahbap cavus 2 sene önce
güzeldi, güzeldi bende çok güzeldi, teşekkürler 720pizle.org
1 yanıtı görüntüle
@mr lightning 2 sene önce
Bu filme Aamir Khan abinin Yerdeki Yıldızlar, Dangal, Pk derken Shah Rukh Khan abinin My names Khan filmini (tam hint filmleri izleşmişken diyerek) izleyerek geldim. Doğrusu izleyenlerin bileceği üzere bu filmler kadar filimin başından sonuna kadar... [Devamını gör..]
Bu filme Aamir Khan abinin Yerdeki Yıldızlar, Dangal, Pk derken Shah Rukh Khan abinin My names Khan filmini (tam hint filmleri izleşmişken diyerek) izleyerek geldim. Doğrusu izleyenlerin bileceği üzere bu filmler kadar filimin başından sonuna kadar sürükleyici muhteşem değildi. Baksak aynı Imdb puanına sahipler ama kesinliklik diğerleri kalitesinde değildi. (Filimin konusunu tenzih ederim 🙂 ) Ben filmin uzunluğundanda ve hali ile birazcık sıkıcılığından olsa gerek bölerek izledim.
Film genel olarak güzeldi. Ama uzunluğundanda olsa gerek biraz sıkıcı ilerlerdi. Son 1-1.30 saati hareketlendi. Yani ilk 2 saat vasat geçti diyebilirim.
Amma filimin konusu şahaserdi. Zannımca çok daha güzel bir eser ortaya konabilirmiş. Özetle başka ülkelere git oku çalış ama günün birinde (tabi en kısa sürede) vatanına dön hizmet et. Filminin en can alıcı repliğide 1.41 dakikada geçiyor: “Her buz parçası kendi suyu içinde erimeye mahkumdur.”
Maalesef üniversite döneminde başka ülkelerden gelen kardeşlerim olmuş idi. Hepsi için aynı şeyi söyleyemem ama maalesef bazı kardeşlerde memleketlerine dönme konusunda isteksizlik görüyordum.Bu nedenle film biraz daha anlamlı geldi. Hatta kendilerine tavsiye etmeyi düşündüm ama kararsız kaldım. Yerdeki yıldızlar gibi mesajı o kalitede verse idi kesin izleyin derdim ama bu birazcık zayıf kaldı.
1 yanıtı görüntüle
@tiger 3 sene önce
Asıl mesaj anavatana hizmet..özellikle yurt dışında yaşayan ve ülkenin kalkınması için gerekli bireylere çağrı gibi.Bende doğduğum yerde yaşamayı çok istiyorum ama Mohan gibi buna cesaret edemiyorum henüz 🙂
@istanbulmasali 6 sene önce
Tereddütsüz, sıkılmadan izleyebileceğiniz türden harika bir hint filmi biraz uzun olsa da hint filmlerinin klasiği bu uzunluk, ben zamanın nasıl geçtiğini anlamadım güzeldi.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.2/10
 
  210 DK
  Hindistan