Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Spree (2020)

Çılgınlık

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

8 YORUM
@Yusuf Cileli 1 hafta önce
merhaba ben kürdün dünyasından kürt
@ÖNERİCİ 1 ay önce
acayip iyiydi izlemyenler çok şey kaybeder 2 dk atlamadım diğer yorumları takmayın sakın çok iyiii
@143003 1 ay önce
filmi biti... [Spoileri gör..]
filmi bitirdiğimde spoilersız yorum yazamayacağımı farkettim. herkesten farklı olarak filmi beğendim, filmi hiç atlamadan izledim ve kafam sakindi. biliyorsunuz bazen kafamız dolu iken film izlediğimizde mesajları düşünmeden sadece filmin bize o an zevk vermesini isteriz ama ben bugün filmi izlerken herşeye açıktım. Mesela bu filme konusunu bile okumadan kapağa bakarak girdim. Eğer basit bir gençlik filmi olsaydı bile izlerdim, beyin zorlayacak bir film olsaydı da. bu film ise kendince mesaj vermeye çalışmış orta halli bir film. sosyal medyalar hakkında herkesin nasıl yozlaştığını anlatmaya çalışmış ve bunu absürt bir film ile vermek istemiş. Film daha iyi olabilirdi ama filmi bu haliyle de kabullendim çünkü Kurt karakterini oynayan çocuk çok idealdi. psikopatlığı da ezikliği de barındırıyordu. aslında filmdeki karakter seçimleri çok iyiydi. bob tam bir şımarık flash tv oyunculuğu ile izleyici toplayan youtuber, jessie onu samimice beğenen bir erkeğe egolanan internet fenomeni, kurt’ün oğlunu ilgi açlığı çekmesine sebep olan ilgisiz babası ve seni küçümseyen birkaç fenomenler.
film absürtlüğü çocuğun cinayet işlemesinin bile sıkıcı ve izlenilemez bir şey olması ile veriyor. tamam bu kısımları daha iyi yapabilirdi. sonunfda internete 6 gün ara veren jessie (1 hafta bile dayanamamış olması bile çok şey anlatıyor)
ben aslında filmde çok detay ilgimi çekti ve aslında tam olarak filmi sonunda beğendim. çünkü insanlar bu çocuğu ölümünden sonra viral etmişti. aynı seri katillere hala hayran olmamız gibi ve yurtdışında da türkiyede olduğu gibi bu davaları anlatan youtuberlar aşırı izleniyor. sözlerimi toparlayamadım ve büyük ihtimalle neden sevdiğimi tam anlatamadım ama kurgu olarak zayıf kalsa da filmin olabileceği potansiyeli gördüm ve beğendim.
@nekibu 1 ay önce
joe keery karakter için güzel bir seçim olmuş. filmin verdiği bir mesaj var, günümüz toplumunu da bu verdiği mesajla eleştirmiş. ancak filmin işlenişi çok kötü. mantık hataları bir süre sonra görmezden gelinemeyecek seviyeye çıkıyor. bu da aslında fi... [Devamını gör..]
joe keery karakter için güzel bir seçim olmuş. filmin verdiği bir mesaj var, günümüz toplumunu da bu verdiği mesajla eleştirmiş. ancak filmin işlenişi çok kötü. mantık hataları bir süre sonra görmezden gelinemeyecek seviyeye çıkıyor. bu da aslında filmi kara mizaha çekiyor. black mirror’da bu temayı çok daha güzel işlediler.

bu arada matrix’i bile atlata atlata izleseniz bir şey anlamaz yine sıkılırsınız. yani bir filmi atlatarak izlemeyi seçiyorsanız o filmden keyif almamayı baştan kabul etmişsiniz demektir. 4.5/10
@anonimkimlik 1 ay önce
Matrix’i ‘metrikler’ diye çevirebilmek için çok iyi İngilizce bilmek gerekiyor herhalde!
@kamutar 5 ay önce
izletirdi kendini başlarda biraz sıkıcıda olsa
@Rbak 6 ay önce
Atlata atlata izledim veee bak dostum şimdi git ve başka bir film ara daha iyi bir karar olacağını düşünüyorum
@dentist 6 ay önce
Bu ne boş bişeydi yaaa

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Gerilim
  5.9/10
 
  93
  Amerika