Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Rooting for Roona (2020)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

13 YORUM
@FilmAvcisii 6 ay önce
İnsanlar daha sapasağlam doğan bebeğini istemeyip çöpe atıyor. Yazıklar olsun onlara… Rona çok şanslı böyle bir ailesi olduğu için
1 yanıtı görüntüle
@silopya 10 ay önce
Farklı bir bölge farklı bir hayat ama atnı teneke mahallesi, aynı garibanlık, aynı acılar. Allah yardım etsin, ne günah işledim, bu da benim sınavım, kaderim de böyleymiş, göreviniz değilmi yapacaksın... bu gibi durumlarda en çok duyduğum. en çok s... [Devamını gör..]
Farklı bir bölge farklı bir hayat ama atnı teneke mahallesi, aynı garibanlık, aynı acılar.
Allah yardım etsin, ne günah işledim, bu da benim sınavım, kaderim de böyleymiş, göreviniz değilmi yapacaksın… bu gibi durumlarda en çok duyduğum. en çok söylenen sözler.ve hişbiri de çözüm değil.
Devlet, sosyal devlet en güçsüz için vardır, kadın, dul, sakat, fakir, sma, kanser, yasşlı için. hepimizin başına bunlar gelebilir, hepimiz en kötüsünü yaşaya biliriz ve o zaman yanımızda birileri olmalı, buna güvene bilmeliyiz.
Görüntüler acı, belki korkunç, belki rahatsız edici ama işte gerçek. Senin başına gelse sende bundan başka bir şey yaşamayacaksın.
@vildanhazduyar 12 ay önce
Aşırı pislikten midir? Bilemem ama nedense böyle uçuk kaçık genetik hastalıkların çoğu bu Hindistan’da çıkıyor. Fakirlik ve din yüzünden mahvoldular hala uyanmadılar!
2 yanıtı görüntüle
@Muhammedaynas 12 ay önce
Admin filmin turkce adi ne
@sedatsever 1 sene önce
Allah rahmet eylesin çok zor bir durum Ailesi gerçek Anne ve Baba 👏👏👏
@Emil Quliyev 1 sene önce
Allah ailəsinə səbir versin. Suçiçəyi olmasaydı tamam fərqli ola bilərdi.
Balaca Runaya allah rəhmət etsin.
@can 1 sene önce
allah rahmet eylesin çok üzülüm
@blessed 1 sene önce
Çok üzücü ya 🙁

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Belgesel
  8.6/10
 
  40
  Hindistan