Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Risen (2021)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

6 YORUM
@Djfan 3 ay önce
Otopsi sahnesinde adam aniden canlanınca en soldaki kadına dikkat edin.gülmemek için kendini zor tutuyor.Acaba izlemeye devam etsemmi?
@exactknot 3 ay önce
Film sona doğru saçma bir hal alıyor izlediğime izliceğime pişman oldum 95 dk çöp oldu hayatımda
@nekibu 3 ay önce
güzel film... [Spoileri gör..]
güzel filmdi. babasıyla olan sahnesi, köpeğin ormanda kaybolması gibi bazı gereksiz uzun sahneler vardı. olumsuz olacak bakarsak son çeyrekte kadının arkasından geçen tren sahnesinde de olduğu gibi yer yer efektler çok amatörce kaçmış.

bu tarz filmlerde eskiden dünyaya karşı bir tehdit olurdu ve dünya bir olarak ya da abd hükümetinden kıvrak zekalı bir kişinin yönlendirmesiyle vs. bir şekilde dünyayı kurtarırlardı. son yıllarda çıkan filmlerde ise dünyanın kurtarılamayıp ele geçirilmesi teması ön plana çıkmaya başladı. genelde bunun ihtimalini biyoloji üzerinden gerçekleştiriyorlar.

internette message filminin devamı niteliğinde yorumlar vardı, doğru söylemişler. arrival, message ve rusların yaptığı sputnik gibi filmleri sevenlerin ya da uzaylılarla temas temalı filmleri sevenlerin şans vermesi gereken bir film. imdb’de yazdığı gibi 3.4 gibi bir puanı kesinlikle haketmiyor.
@Arone 3 ay önce
Filmin efektlerini internet kafeye mi yaptırdınız? bunlar nasıl efekt 😀
Otopsi sahnesinde ki efekti görür görmez filmi kapatıyorum bu kadar vasat filme zaman harcayamam
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Bilim Kurgu
  3.2/10
 
  109
  Amerika