Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

OMG: Oh My God! (2012)

OMG: Oh My God!

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

21 YORUM
@EnesF 3 ay önce
Filmin ken... [Spoileri gör..]
Filmin kendi içinde çelişkileri var.İlahi kitapların öğretilerinin aynı olduğunu savunuyor ama kitapların bazı öğretileri hatta Tanrıları bile farklı.Filmde tapınaklarda gitmeyin diyor dinlerde ve kutsal kitaplarda mabet kavramı var.Tanrıdan korkmayın diyor yine dinlerde cehennem gibi ceza inanışı var.Kutsal kitapların Tanrı tarafından gönderildiğini savunuyor insana mucize göstermesi ,Tanrı’nın insan suretinde gelmesi vb. ile Kur’an-ı Kerim ile çelişiyor.Uzatmamak gerekirse filmin ana fikri olan din tüccarlığını eleştirirken yanlış bilgi vererek din tüccarlığı yapıyorlar(bence).Ama filmin Hint yapımı olması takdir edilmeli çünkü din konusunda muhafazakâr bir ülke. Bu tarz filmleri seviyorsanız pk filmini de öneririm kendi düşüncelerime göre din konusunda daha doğru yorumları var.
@Bahtiyarbotan 7 ay önce
Filmi bi izleyebilsek, yorum yapacaz da , film yok ,🤣
@Kuzey03 9 ay önce
Buradaki kalabalık tanrıya inananlardan deyil tanrıdan korkanlarla dolu
İzleyin film bakış açınıza yön vercek filmlerden
@rewi 10 ay önce
birde amir kaanın filmini izleyin pk o filimden çok etkilendim
@film_mi_o? 10 ay önce
"kuşlara yuvasını yapanda benim, karıncalarla yemek yiyen de benim." gözlerim doldu burada. gerçekten çok güzel bir filmdi. Hintlileri özgür düşüncelerinden dolayı tebrik ediyorum. bütün dinleri kucakladığı için de teşekkür ediyorum. filmin çıktığı ü... [Devamını gör..]
“kuşlara yuvasını yapanda benim, karıncalarla yemek yiyen de benim.” gözlerim doldu burada. gerçekten çok güzel bir filmdi. Hintlileri özgür düşüncelerinden dolayı tebrik ediyorum. bütün dinleri kucakladığı için de teşekkür ediyorum. filmin çıktığı ülkeyi gözardı etmeyin. başta bollywood sahneleri sizi yıldırmasın. bu onların kültürü. mutlaka izleyin. puanını fazlasıyla hak ediyor.
@Ylmz 1 sene önce
Birkaç yerde bocalanmasi dışında gerçekten güzel bir film.. İnancın nasılda ticaret haline getirildiğini çok güzel anlatıyor.. İnancın gerçekten Allaha kul arasında olduğunu unutmayalım.. Aslında bütün inançlar sevgi üstüne kurulmuş ve tek yapmamız g... [Devamını gör..]
Birkaç yerde bocalanmasi dışında gerçekten güzel bir film.. İnancın nasılda ticaret haline getirildiğini çok güzel anlatıyor.. İnancın gerçekten Allaha kul arasında olduğunu unutmayalım.. Aslında bütün inançlar sevgi üstüne kurulmuş ve tek yapmamız gereken herseye ibret olarak bakmak ders almak ve yaratılan herseyi Allah icin sevmek.. Çünkü kainat sevgiyle yaratıldı korkuyla değil..
@fhb 2 sene önce
Korkularindan ozgur ol,Allah’a korkusuzca ınan…
Önyargıyla bakmadan,Anlamak ısteyen için çok derin anlamları barındıran güzel bir film
1 yanıtı görüntüle
@Melikoo 2 sene önce
Güzel bir konusu var, akıcı ve düşündürücü 👍🏻
@metin.k 2 sene önce
guzel bir konusu var ama oyuncu olmamis, ve cok “bollywood” bir film, bollywoodu sevenler icin uygun, yarisina kadar izledim, gerisi izleyemedim.
@filmkolik58 2 sene önce
Admin Küs Kardeşler Limited Şirketi filmini yükleyebilir misin?

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.2/10
 
  125 DK
  Hindistan