Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Omerta (2018)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@vaft 4 ay önce
Filme konu kişi Pakistan asıllı, film Hindistan yapımı, ne kadar tarafsız olabilir?
@JustAbird 4 ay önce
Bu filmi içten içe sevdim. Hansal Mehta'nın bu filmi karanlık, ürpertici ve bir o kadar heyecan verici ve aynı zamanda son derece gerçekçi. Suskunluk Yasası anlamına gelen Omerta, sessizlik dışında her şeyi anlatan bir film. Bir terörist biyografisi,... [Devamını gör..]
Bu filmi içten içe sevdim. Hansal Mehta’nın bu filmi karanlık, ürpertici ve bir o kadar heyecan verici ve aynı zamanda son derece gerçekçi. Suskunluk Yasası anlamına gelen Omerta, sessizlik dışında her şeyi anlatan bir film. Bir terörist biyografisi, bir gerilim filmi ve harika bir karakter çalışması. Şiddet ve korku dolu diyaloglarla dolu bir film.
@celdem 4 ay önce
Başlarda biraz sıkılır gibi olduysam da film içine çekebiliyor. Özellikle gerçek bir olay olması, filmi belgesele dönüştürmüş. Ben çok beğendim ve başkalarına da tavsiye ettim. Seyredin bence.
@Nippp 4 ay önce
Ama gerçek yahudilik bu değişik…

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  7.2/10
 
  98
  India