Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

No Man of God (2021)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@rcpblr 3 gün önce
Biyografi severler için biçilmiş kaftan adeta Ted Bundy son günlerini anlatıyor.
@sevmk 3 hafta önce
Sıkıcı boş aynı netfilix yapıtları.Başıda sonu da hiçbir şey anlatmıyor haz doyumu konuşmaları var sebep-sonuç ilişkisi aktarılmadı madem bir seri katili anlatacaktınız bu kadar mı berbat olur.Çok isteyen son yirmi dakkasına baksın özet olarak suçlu ... [Devamını gör..]
Sıkıcı boş aynı netfilix yapıtları.Başıda sonu da hiçbir şey anlatmıyor haz doyumu konuşmaları var sebep-sonuç ilişkisi aktarılmadı madem bir seri katili anlatacaktınız bu kadar mı berbat olur.Çok isteyen son yirmi dakkasına baksın özet olarak suçlu ben değilim demeye getiriyor beni sizler katil yaptınız demekte yemezler.
@GaziTR 3 hafta önce
Filmdeki adam gerçek hayattaki Ted bundy’e çok benziyor woow
@143003 3 hafta önce
wow adam o kadar benziyordu ki adamı eski bir kamera ile kayda alsalar ve bu ted bundy’nın gizli kalmış görüntüleri deseler inanırdım. Filmi sadece meraktan izledim. Kurbanlardan kimberly’i ve Ted hakkında şeyleri merak etmiştim.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  6.5/10
 
  100
  Amerika