Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Martyrs Lane (2021)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

9 YORUM
@suranur 1 ay önce
kendime not: ilerde büyük ihtimalle unutacağım için bu naıl bir filmdi ya diye sakın buraya uğrama!!
2 yanıtı görüntüle
@Lahmacunn 1 ay önce
Film çok yavaş ilerliyor ve korkudan ziyade dram filmi. Film belki güzel bir noktaya değiniyor ama benim hristiyanlığın tarihi hakkında çok bilgim olmadığı için pek anlamadım. Şöyle gece gece izleyelim de bir güzel korkalım diye gelmiş arkadaşlar v... [Devamını gör..]
Film çok yavaş ilerliyor ve korkudan ziyade dram filmi. Film belki güzel bir noktaya değiniyor ama benim hristiyanlığın tarihi hakkında çok bilgim olmadığı için pek anlamadım.
Şöyle gece gece izleyelim de bir güzel korkalım diye gelmiş arkadaşlar varsa hemen bu filmi terk etsinler. Film korku filmi değil.
@Arone 1 ay önce
Filmin ambiyansı çok iyi, yavaş ilerliyor ama gizemini koruyabiliyor ayrıca kızlar oyunculukta şov yapmışlar ilerleyen zamanlarda isimlerini çok duyacağız. Filmi korku ve gerilim için izledim ama içimi bir hüzün de kaplamadı değil, bence güzeldi sır... [Devamını gör..]
Filmin ambiyansı çok iyi, yavaş ilerliyor ama gizemini koruyabiliyor ayrıca kızlar oyunculukta şov yapmışlar ilerleyen zamanlarda isimlerini çok duyacağız.
Filmi korku ve gerilim için izledim ama içimi bir hüzün de kaplamadı değil, bence güzeldi sırf iki başrolün oyunculuğu için bile izlenir.
2 yanıtı görüntüle
@Mustafa1986 1 ay önce
2008 yapımı Martyrs’in devamı sandım, alakası yokmuş.
@Nobilium 1 ay önce
Defalarca işlenmiş bir konu. Baştan tahmin edilir bir final. Drama üstüne kurulu ağır ilerleyen hafif merak uyandıran bir film.Çocuk oyuncuların performansı filmin en güçlü yanı. Yüksek tansiyonlu bir korku film değil. ortalama bir yapım. iyi seyirle... [Devamını gör..]
Defalarca işlenmiş bir konu. Baştan tahmin edilir bir final. Drama üstüne kurulu ağır ilerleyen hafif merak uyandıran bir film.Çocuk oyuncuların performansı filmin en güçlü yanı. Yüksek tansiyonlu bir korku film değil. ortalama bir yapım. iyi seyirler olsun.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Korku
  5.7/10
 
  96
  İngiltere