Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Cuba and the Cameraman (2017)

Küba ve Kameraman

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

8 YORUM
@abuzer kadayıf 6 ay önce
güzel belgesel izlenmeye değer
@metin.k 7 ay önce
yeminle bazen gözlerim yaşardı, küba veya fidelden değil "ki saygı duyarım ona", bir kameraman olarak benim hayalimi yaşamış adam, tarihe geçen görüntüler, ilk ve tek olması, şimdi bu gibi şeyler çok zor, artık başkanların elinde çok fazla güç var, g... [Devamını gör..]
yeminle bazen gözlerim yaşardı, küba veya fidelden değil “ki saygı duyarım ona”, bir kameraman olarak benim hayalimi yaşamış adam, tarihe geçen görüntüler, ilk ve tek olması, şimdi bu gibi şeyler çok zor, artık başkanların elinde çok fazla güç var, güç zehirlenmesi yaşıyorlar, herkese karşı kibirli oluyorlar, heleki basın mensublarına karşı daha fazla..ayrıca artık basın danışmanları var işleri sadece basın mensublarına engel olmak..
@Mustafa Sepetci 8 ay önce
Önyargılarımda birtakım yıkılmalar hissettim ama yine de devrimlerin sonuçları belli bir zaman dilimi geçtikten sonra yine aynısı oluyor o yönden düşüncelerim pek değişmedi.
@serser18 9 ay önce
Başta Fidelin dublörü sandım aralarında ki muhabbet o kadar samimi geldi sonradan inandım, çok güzel belgesel yapımda emeği geçenlere ve yayınlayan admine teşekkür ederim.
@arda62 11 ay önce
Cristobal’ın hikayesi içimi parçaladı be. Herkese izlemesini tavsiye ederim.
@mucahitpeker08 2 sene önce
çok çok güzeldi.Şu ana kadar izlediğim ve de izleyeceğim en iyi belgesel olacaktır.İzlerken zamanın nasıl geçtiğini farketmedim.Belgeseli izlerken hem Küba nın tarihine hemde halktan sıradan insanların hayatlarına şahit oluyosunuz.Çok etkileyiciydi.B... [Devamını gör..]
çok çok güzeldi.Şu ana kadar izlediğim ve de izleyeceğim en iyi belgesel olacaktır.İzlerken zamanın nasıl geçtiğini farketmedim.Belgeseli izlerken hem Küba nın tarihine hemde halktan sıradan insanların hayatlarına şahit oluyosunuz.Çok etkileyiciydi.Bu güzel belgeseli bizle buluşturan sayın admine çok teşşekür ediyorum.
1 yanıtı görüntüle
@sametatasoy 2 sene önce
Bence kesinlikle izlenmesi gereken bir belgesel. Her şeyden önce zamanın nasıl su gibi aktığını farkettiriyor insana. Dışardan çok sert biri gibi görünen Fidel'in aslında çok sıcakkanlı olduğunu hissettiriyor. Dediğim gibi kesinlikle izleyin. ... [Devamını gör..]
Bence kesinlikle izlenmesi gereken bir belgesel. Her şeyden önce zamanın nasıl su gibi aktığını farkettiriyor insana. Dışardan çok sert biri gibi görünen Fidel’in aslında çok sıcakkanlı olduğunu hissettiriyor. Dediğim gibi kesinlikle izleyin.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Belgesel
  8.2/10
 
  113 DK
  ABD