İndirme: Sevgili dostlar yeni adresimiz https://720pizle.net/ olmuştur. Adres çubuğuna ".net" yazdığınızdan emin olun.

Creep 2 (2017)

Creep 2

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (Creep 2)
Film Adı Yıl IMDB
Creep
Creep
2014 6.3
Creep 2
Creep
2017 6.4
9 YORUM
@dongo 1 sene önce
İlk filmde en azından gizem vardı,bu filmdeyse adamın katil olduğunu önceden biliyoruz ve bu gerilimi ciddi ölçüde azaltmış zaten prodüksiyon da düşük olduğu için bayağı sıkıcı olmuş.
@Fresh Mind 1 sene önce
Şimdi erke... [Spoileri gör..]
Şimdi erkeğin cinsel organını izleyen kadın erkek demeden herkes gördü. Neden kadının ki gösterilmedi acaba? Erkeğin organını görmekte sorun yok ama kadının organını görünce sorun var.
2 yanıtı görüntüle
@gladio1 2 sene önce
Yaaaani. Açık söylemek gerekirse şu seriyi izlemezseniz çok şey kaybetmezsiniz. Ama 2. filmi biraz ilgiyle izledim, merak uyandırdı az da olsa. Bence ana karakter ya da senaryo yetersiz kalıyor. Bu film çok daha kapsamlı ve güzel olabilir aslında ama... [Devamını gör..]
Yaaaani. Açık söylemek gerekirse şu seriyi izlemezseniz çok şey kaybetmezsiniz. Ama 2. filmi biraz ilgiyle izledim, merak uyandırdı az da olsa. Bence ana karakter ya da senaryo yetersiz kalıyor. Bu film çok daha kapsamlı ve güzel olabilir aslında ama senaryo çok ama çok zayıf. Onun dışında adı gibi creep bir film.
@armagedon2002 3 sene önce
bana biri 1 saat 20 dakikamı geri versin
@nanavis 3 sene önce
İlk filme göre daha güzeldi. Ayrıca filmi x1.5 hızlandırılmış izleyince daha güzel oluyor. Öbür türlü çok yavaş ilerliyor yani dayanılacak gibi değil.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Gerilim
  6.4/10
 
  80 DK
  ABD