Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

Braveheart (1995)

Cesur Yürek

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

216 YORUM
@Eray 2 ay önce
İskoçlar Kelt kökenli. İngilizler ise Anglo-Saxon kökenli fakat kral 1.Edward döneminde İngiltere'yi Normandiyalılar yönetiyordu yani Fransız-Viking melezi William'ın Anglo-Saxon tebasını yıktıktan sonraki Norman ulusu İngiliz diye geçiyordu.... [Devamını gör..]
İskoçlar Kelt kökenli. İngilizler ise Anglo-Saxon kökenli fakat kral 1.Edward döneminde İngiltere’yi Normandiyalılar yönetiyordu yani Fransız-Viking melezi William’ın Anglo-Saxon tebasını yıktıktan sonraki Norman ulusu İngiliz diye geçiyordu.
@cemwid 3 ay önce
Tanrı her ülkeye böyle şerefli bir lider bahşetsin! Özellikle de Türkiye ve Azerbaycana.
@eşek kulaklı midas 4 ay önce
hocam eskiden indir butonu vardı.şimdi neden yok acaba? geri gelecekse iyi olur.
1 yanıtı görüntüle
@iamnegan 4 ay önce
***William... [Spoileri gör..]
***William’ın ‘Freedom!’ demesi ile beraber film gözümde bir level daha atladı ve asıl puanıma yarım puan daha ekleyerek 5/5 verdim.Tek kelime ile mükemmel.Kesinlikle izlenmeli.
@Batuhan 6 ay önce
Eyer sonu biraz daha iyi olsaydı Imdb 9 olurdu.
@IamMAG 6 ay önce
“ Her insan ölür! Ama her insan gerçekten yaşamaz” Filmin ana konusu olan özgürlük için filmde geçen bir söz. Bu arada film her şeyiyle çok iyi hazırlanmış. Eski olmasına rağmen günümüzde de keyifle izlenebilir.
@Muhammed 6 ay önce
Ben hayatimda boyle mukemmel dizi hormedim yemin ederim bu dunyada olan herkes bunu izlemesi gerek ben bunu 40 saat bile izlesem sıkılmam cok iyi
1 yanıtı görüntüle
@Bayramandis 7 ay önce
Çok güzel bir filmdi hele son 1 saat dramasi öldürüyor insani ya 10/10
1 yanıtı görüntüle
@Ceren 7 ay önce
HARİKA. çok beğendim. ruhları şad olsun ülkesi için can verenlerin…
@baybars han 8 ay önce
Başyapıtlardan birisidir. Seyretmediyseniz hiç tereddüt etmeden hemen seyredin. Bu film tarihi filmlerdeki en gerçekçi savaş sahnelerinin çekildiği ilk filmlerdendir.


Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  8.3/10
 
  177 DK
  ABD