Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi https://dizilla.me/ olmuştur. Adres çubuğuna ".me" yazdığınızdan emin olun.

A World Without (2021)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

3 YORUM
@avatar12 6 gün önce
İzlemeden ... [Spoileri gör..]
İzlemeden önce nette film ile ilgili yorum aradım, ama bulamadım ve bu yorumu yazmaya karar verdim..
”Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca….”
Aynısı sitemizdeki filmler için de geçerli.. Ben filme film demem filmi izlemeyince ya da benim olmayınca.. Siteye yüklenen her film zaten bizim; izle, indir, sil, arşiv yap, arkadaşlara öner, sahiplenmek için her şey serbest..
Ama filmi izledikten sonra hayal kırıklığına uğrayınca, yukarıya yazdıklarımın önemi kalmıyor.. O film için; her şey bağlamından kopuyor, anlamı kayboluyor ya flu ya da silik görünüyor,..
Yine de bir emek var film için harcanmış, onu her zaman takdir etmek lazım..
İzlemeye karar verdiğim filmleri kolay kolay yadırgamam, bu film sarmadı ama sonuna kadar izledim.. Çok beğenenler de çıkabilir saygı duyarım…
Eleştirim filmin konumu ile ilgili, kimseye sözüm de yok, ancak filmin tavsiyeler kısmına sehven konulduğunu düşünüyorum..
Filme gelince, üç kız arkadaşın seklamlarına uyarak katıldıkları bir çöpçatan tarikatı var.. Kurumda belli kurallar çerçevesinde; katılanların yeteneklerine göre, iş bölümü yapılmış ve karşı cinsleri ile kabul gören bir hayat tarzı ortaya çıkarmışlar (zorlanmışlar)..
Bu tür filmlerin ortak paydası, istismara uzanan manipülasyon..
Film yokluğu nedir? bilmediğimiz sitemizde, dünya sinemasından örnekler sergileyen değerli üstadımıza emekleri için teşekkür eder, saygı ve sevgiyle selamlarım..
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Bilim Kurgu
  5.4/10
 
  107
  Endonezya